Своя справа без вигорання: як берегти енергію та мотивацію

26 лютого в рамках проєкту «Спроможна жінка- опора України» відбувся онлайн-тренінг із психологинями Наталією Кравченко та Ганною Молдован на тему «Своя справа без вигорання:як берегти енергію та мотивацію».

Проєкт впроваджується ГО «Українська Жіноча Варта» (УЖВ) за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Власний бізнес — це свобода, реалізація мрії та можливість працювати на себе. Але разом із цим підприємці часто стикаються з вигоранням. Чому так відбувається?

  • Багато ролей одночасно. Власник бізнесу — це і стратег, і маркетолог, і бухгалтер, і менеджер. Відчуття, що потрібно все контролювати, викликає хронічний стрес.
  • Нестабільність. Невпевненість у майбутньому, фінансові ризики, страх перед невдачею виснажують психологічно.
  • Відсутність меж між роботою та особистим життям. Коли бізнес стає всім, відпочинок і особистий простір відходять на другий план.
  • Перфекціонізм. Бажання зробити все ідеально призводить до постійної напруги та незадоволеності результатами.
  • Повільні результати. На старті всі мріють про швидкий успіх, але часто стикаються з довгим шляхом до стабільності.

Як зрозуміти, що ви вигораєте?

  • Постійна втома, навіть після відпочинку
  • Втрата інтересу до справи
  • Дратівливість, апатія, часті перепади настрою
  • Проблеми зі сном
  • Зниження продуктивності, складнощі з концентрацією

Якщо ці симптоми вам знайомі — це сигнал, що час подбати про себе! Вигорання можна попередити, якщо вчасно звернути увагу на свій стан.

 

Ця публікація підготовлена ГО “Українська Жіноча Варта” за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) — це єдиний глобальний механізм, створений виключно для підтримки участі жінок у процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований представниками громадянського суспільства, урядів та ООН, є трастовим фондом, що мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного “Жінки, мир, безпека” та реалізують гуманітарну діяльність у 41 країні, що постраждали від криз.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail: [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta
https://t.me/UWguardNewsEN
https://t.me/zhinkavarta
https://t.me/uaguard
https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *