Українська Жіноча Варта 22 червня провела захід «Патріотичні руханки для дітей: зміцнюй дух та тіло» в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

22 червня в ХАБі пройшов захід «Патріотичні руханки для дітей: змінюй дух та тіло», який став справжнім святом фізичної активності, національної гордості та згуртованості. Подія зібрала дітей різного віку та створила атмосферу єдності та підтримки.

Захід розпочався урочистою хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих захисників України. Діти, схиливши голови, вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність країни. Після хвилини мовчання пролунав національний гімн, всі присутні проспівали його з особливою гордістю та патріотизмом.

Основна частина заходу була присвячена руханкам. Діти виконували різноманітні фізичні вправи, які сприяли розвитку координації, витривалості та сили. Руханки були організовані в ігровій формі, що зробило заняття більш цікавим та захоплюючим.

Особливим моментом заходу стала улюблена рубрика дітей – «Замов руханку для свого друга, який стоїть праворуч». Тож вони мали можливість вибрати будь-яку руханку і попросити свого сусіда виконати її під музичний супровід. Ця частина заходу викликала багато сміху та радісних вигуків, оскільки діти з задоволенням вигадували нові та цікаві руханки для своїх друзів.

Захід «Патріотичні руханки для дітей: зміцнюй дух та тіло» мав не тільки фізичну, але й емоційну користь. Діти отримали можливість зняти стрес, виплеснути накопичену енергію та зарядитися позитивними емоціями. Колективні руханки сприяли покращенню настрою, зміцненню дружніх зв’язків та формуванню командного духу.

«Патріотичні руханки для дітей: зміцнюй дух та тіло» – це не просто фізичне заняття, а важлива подія, яка має на меті об’єднання дітей, виховання в них почуття патріотизму та поваги до своєї країни. Захід став справжнім святом здоров’я, радості та національної єдності, залишивши незабутні враження в серцях усіх учасників.

Дякуємо Українській Жіночій Варті та всім учасникам за чудовий захід! До нових зустрічей на наших патріотичних руханках в УЖВ ХАБ Бородянка!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *