25 червня Українська Жіноча Варта провела відновлююче заняття “РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

25 червня 2024 року відбулося відновлююче заняття для здоров’я «РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА», яке провів Станіслав Носов – відомий реабілітолог із 8-річним стажем роботи та майстер спорту України.

Сьогодні емоційне та фізичне здоров’я є надзвичайно важливими для кожного з нас. Саме тому все більше людей повертаються до відновлюючих занять, які сприяють не лише фізичному, але й психічному здоров’ю.

Наше заняття пройшло під девізом: «Фітнес, йога та стретчинг – ключ до здоров’я та гармонії».

УЖВ продовжує ділитися дієвим комплексом вправ із елементами фітнесу, йоги та стретчингу.

Цей комплекс вправ допоможе вам зміцнити м’язи, покращити гнучкість та досягти гармонії між тілом і розумом. Виконувати вправи можна вдома без використання тренажерів.

  1. Розминка (тривалість 5-7 хвилин):
   • ходьба на місці 2 хвилини;
   • кругові рухи плечима 30 секунд вперед, 30 секунд назад;
   • нахили голови по 30 секунд в кожен бік;
   • обертання тулуба по 30 секунд в кожен бік.
  1. Фітнес (тривалість 10-15 хвилин):
   • присідання: встати прямо, ноги на ширині плечей,  зігнути коліна, опуститися в присідання, тримаючи спину прямо, повернутися в початкове положення, повторити 15-20 разів;
   • випади: встати прямо, зробити великий крок вперед, зігнути коліна до прямого кута, опускаючись вниз, повернутися в початкове положення, повторити 12-15 разів на кожну ногу;
   • планка: прийняти положення, як для віджимань, залишатися в цьому положенні, тримаючи тіло прямо, утримувати 30-60 секунд.
  1. Йога (тривалість 10-15 хвилин):
   • кішка-корова: встати на коліна та долоні, вдихаючи, прогнути спину вниз (поза корови), видихаючи, вигнути спину вгору (поза кішки), повторити 10-12 разів;
   • собачка мордочкою вниз: встати на коліна та долоні, підняти стегна вгору, формуючи перевернуту V-подібну форму, тримати 30-60 секунд;
   • поза дитини: сісти на п’яти, нахилитися вперед, витягуючи руки вперед, тримати 1-2 хвилини.
  1. Стретчинг (тривалість 10-15 хвилин):
   • розтяжка підколінних сухожиль: сісти на підлогу, витягнути ноги вперед, повільно нахилитися вперед, намагаючись дістати пальці ніг, тримати 30-60 секунд;
   • розтяжка чотириглавого м’яза: встати прямо, підняти одну ногу назад, тримаючи її за щиколотку, тримати 30-60 секунд, повторити для іншої ноги;
   • розтяжка плечей: встати прямо, завести одну руку за голову, іншу за спину, схопитися руками, тримаючи 30-60 секунд, повторити для іншої руки.
  1. Релаксація (тривалість 5 хвилин):
   • глибоке дихання: лягти на спину, закрити очі, вдихати через ніс, рахуючи до 4, затримати дихання на 4 секунди, видихати через рот, рахуючи до 4,  повторити 5-10 разів.

Виконуйте цей комплекс 2-4 рази на тиждень для досягнення найкращих результатів. Пам’ятайте, що регулярні тренування допомагають не лише зміцнити тіло, але й покращити загальне самопочуття та зняти стрес.

 

Присутні дівчата дізналися основи ефективного тренування, яке допомогло зміцнити м’язи, покращити гнучкість та загальне самопочуття. Поєднання фітнесу, йоги та стретчингу дозволяє досягти гармонії між тілом і розумом та забезпечити повноцінне відновлення після напруження.

Не пропустіть наші наступні заняття з відновлювальної гімнастики! Це допоможе вам повернути внутрішній баланс та енергію для досягнення гармонії у житті.

Обов’язково завітайте до нас наступного разу! Не втрачайте можливість разом із Українською Жіночою Вартою зробити перший крок до свого здоров’я та гармонії!

До зустрічі в УЖВ ХАБ Бородянка на заняття «РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА» зі Станіславом Носовим!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *