25 червня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід»

25 червня 2024 року ГО «Українська Жіноча Варта» вчергове зібрала українок на онлайн-зустріч із психологинею. Тема вебінару актуальна та важлива «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід».

Кожному корисно знати та вміти правильно спілкуватися з людьми, які мають бойовий досвід особливо сьогодні, коли в оточенні кожного з нас є Герої, які на своєму досвіді відчули, що таке війна.

На вебінарі психологиня розповіла, як знайти підхід до тих, хто воював та воює, як їм можна допомогти та чого краще не робити і не казати, щоб не нашкодити.

Крім того, фахівчиня ознайомила присутніх із поняттям ПТСР – посттравматичний стресовий розлад. Кожна з нас неодноразово чула цей термін, але чи всі розуміють, що саме ховається за цими чотирма літерами?

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – це комплекс порушення психічної діяльності, сукупність реакцій на травму, яка може змінити те, як людина думає, почуває себе та поводиться. ПТСР негативно впливає на здатність людини до нормального життя.

Серед симптомів ПТСР виділяють:

  • симптоми повторного переживання (флешбеки, нічні жахи, сильні емоційні та фізичні реакції);
  • уникання нагадування про травму;
  • проблеми з пам’яттю та емоційні порушення;
  • підвищена тривожність (посилене відчуття загрози).

Після теоретичної частини зустрічі фахівчиня відповіла на питання, які жінки написали, коли реєструвалися на вебінар, та які виникли в присутніх під час зустрічі.

Тема важлива і за одну-дві зустрічі важко її осягнути в повній мірі. Тож слідкуйте за оголошеннями від УЖВ, щоб не пропустити нашу наступну зустріч. Наступного разу ми продовжимо розбирати, як спілкуватися з тими, хто має бойовий досвід.

Спікеркою було запрошено лікарку-психологиню Ганну Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”. 

УЖВ регулярно проводить онлайн-зустрічі з психологом. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наші наступні заходи.

Цей захід реалізується Українською Жіночою Вартою завдяки підтримці Українського Жіночого Фонду.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *