12 та 15 червня Українська Жіноча Варта провела заняття “Підготовка до школи” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

12 та 15 червня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела щотижневі групові заняття “Підготовка до школи”. Занятті пройшли в затишному ХАБі Бородянка.

Цього тижня наші дітки займалися корисними активностями, які допомагають розвивати необхідні навички для успішного старту у навчанні. Дошкільнята знайомилися з літерами та звуками, розвивали навички читання, вчилися писати букви та слова, малювали, вчили нові слова, зв’язували словосполучення, розповідаючи про себе та навколишній світ. Також на занятті дітки вчилися планувати свій час, розвивати координацію рухів, гнучкість, витривалість та самостійно готуватися до уроків.

Заняття були динамічними та захоплюючими. Наша вчителька Антоніна Анатоліївна докладає всіх зусиль, щоб у майбутньому дітки легко адаптувалися до майбутнього шкільного життя, отримували при цьому задоволення та розвивались.

А для тих, хто ще не встиг зареєструватися, ось посилання. До речі, є можливість займатись індивідуально зі справжнею майстринею педагогіки, яка допоможе вашому малюкові розвивати свої таланти та знання з радістю! 

Українська Жіноча Варта запрошує приєднатися наступного разу до наших занять “Підготовка до школи”, де навчання стає захоплюючою мандрівкою у світ відкриттів та можливостей! 

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *