26 травня Українська Жіноча Варта провела Міжнародний день захисту дітей в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Міжнародний день захисту дітей є одним із найбільш важливих свят для маленьких громадян кожної країни, особливо для маленьких українців та українок. Це день, коли ми розуміємо роль прав та потреб дітей, пам’ятаємо про їхню безпеку та добробут. Це свято нагадує нам про важливість дитинства й про те, що кожен малюк заслуговує на щасливе та безпечне життя.

Захід розпочався з реєстрації учасників, хвилини мовчання як вираження скорботи, глибокої поваги до загиблих і померлих, та гімну України. Далі були конкурси та ігри для дітей різного віку, фотосесія з ведмедиком «Мішка Тедді» та Світланою Старцевою та м’які іграшки, які були несподіваним сюрприз для діток від БО «БФ «ОБЕРІГ ВІДРОДЖЕННЯ» (директор Костянтин Леонідович Кірей). 

Наші маленькі гості завзято брали участь у різноманітних конкурсах, які проводилися в форматі командних змагань, де діти мали можливість проявити свої таланти, кмітливість та спритність. Переможці, звичайно, отримали подарунки та призи. 

Тематичний мультфільм для малюків нагадав значення Міжнародного дня захисту дітей. Адже недарма цей день відзначається в багатьох країнах світу. Усі дорослі мають зосередитися на дитячих правах, на тому, як ми можемо зробити світ кращим для майбутніх поколінь. Це також час, коли ми розуміємо роль батьків, учителів, громадських діячів та всіх, хто працює на благо дітей.

А патріотичне караоке це чудова можливість для всіх діток виконати улюблені українські пісні та показати свої вокальні здібності. Запальні мелодії та патріотичний настрій були гарантовані.

Час, проведений разом із нами в просторі ХАБу, став пам’ятним для кожного. Це чергова нагода насолодитися неповторною атмосферою в непрості часи для нашої країни.

Смаколики (цукерки, піца та картопля фрі та сік) від Лаерта Львовича Арутюняна «World Center Kitchen» стали солодким, ситним та незабутнім завершенням нашого заходу.

Основна мета заходу нагадати всім про важливість дитинства, про те, що кожен малюк заслуговує на любов, увагу та підтримку. Адже майбутнє нашого суспільства залежить від того, як ми ставимося до наших дітей. 

Давайте робити все можливе разом із УЖВ ХАБ Бородянка, щоб кожен малюк виростав у щасливому та безпечному середовищі!

Пам’ятайте, що дитина це найбільший скарб, який ми маємо у цьому світі!

Дякуємо, що святкували Міжнародний день захисту дітей разом із нами в УЖВ ХАБ Бородянка та зробили цей день особливим для дітей нашої громади!

ФОТО


З любов’ю до всіх дітей світу, ГО «Українська Жіноча Варта»!!!

Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *