20 травня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід»

20 травня 2024 року ГО «Українська Жіноча Варта» провела чергову онлайн-зустріч із психологом. Тема вебінару «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід».

Травма – надзвичайно стресова подія, суб’єктивна безпомічність, безпорадність та незахищеність. Тобто відчуття, що те, що трапилося, неможливо пережити – “рана в душі”. Вона виникає в результаті дії на психіку людини довготривалих гострих стресів. Один із таких чинників впливу – бойові дії. Саме про те, як спілкуватися з людиною, яка має бойовий досвід, щоб не лише не нашкодити, а й підтримати, йшлося на зустрічі із нашою психологинею.

Спікером було запрошено лікарку-психологиню Ганну Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”. 

Наприкінці зустрічі фахівчиня відповіла на питання, які турбували жінок в межах цього заходу, та сказала присутнім слова підтримки та мотивації. 

УЖВ регулярно проводить онлайн-зустрічі з психологом. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наші наступні заходи.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *