18 травня Українська Жіноча Варта провела заняття “РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

18 травня 2024 року у просторі УЖВ ХАБ Бородянка пройшло відновлювальне заняття «РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА» з елементами фітнесу, йоги та стретчингу. Тренування провів Станіслав Носов – відомий реабілітолог із 8-річним стажем роботи, майстер спорту України! 

Відвідувачі заходу мали унікальну можливість зануритися в світ фізичного та психологічного здоров’я. 

Основне завдання такої зустрічі – загальна фізична підготовка учасниць, гармонійний розвиток їхніх фізичних здібностей і покращення життєдіяльності. 

Більшість вправ спрямовані на зміцнення м’язів таза, особливо малого таза і тазового дна, м’язів живота. Також розвивається пластика, виразність рухів, відчуття ритму і темпу, спритність, гнучкість та витривалість.

Регулярне відвідування відновлювальних занять в ХАБі дає удосконалення постави, фігура стає більш стрункою, покращується хода. Заняття проводиться, як правило, з музичним супроводом, що підвищує не тільки фізичну підготовленість учасниць, але й позитивно впливає на їхній психологічний стан. Позитивні емоції, нервове розвантаження, тонізуючий ефект від усебічного впливу вправ сприяють гарному настрою та додають впевненості в собі.

Під час відновлювальних занять учасниці разом зі Станіславом виконують вправи, що зміцнюють опорно-руховий апарат. У зміст заняття включення плавні рухи та елементи художньої гімнастики. Також використовують раціональні методи тренування для гармонійного розвитку сили, витривалості, спритності, що в остаточному підсумку відображається на зовнішньому вигляді кожної учасниці.

Цього разу наші учасниці покращували рухливість суглобів, тренували спритність, підвищували витривалість організму у цілому, сформували життєво необхідні навички й уміння завдяки спеціальному підходу тренера. Вони значно збільшили інтенсивність впливу вправ на м’язи, що зміцнює серцево-судинну систему, позбавляє зайвих жирових «запасів», а також локально впливає на різні групи м’язів. 

Слід зауважити, що відновлювальне заняття націлене на суворо індивідуальні навантаження, бо тільки в такому випадку вони створюють найбільший ефект. Основне завдання підходу – забезпечення гарної фізичної підготовки, відмінного здоров’я і довголіття.

За кожен неправильний крок часто доводиться розплачуватися власним здоров’ям. Тому наші учасниці робили спеціальні вправи для розтягування певних груп м’язів та фіксації тіла. Такі статичні вправи сприяють регуляції тонусу м’язів, еластичності сухожиль і зв’язок. Для кожного суглоба і групи м’язів є свої відповідні вправи, які показав Станіслав.

Бути здоровим – це обов’язок! Під таким девізом пройшло відновлювальне заняття «РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА».

Приєднуйтесь до наших наступних занять в УЖВ ХАБ Бородянка, щоб покращити своє фізичне та психологічне здоров’я. Наш досвідчений майстер Станіслав Носов допоможе вам зміцнити тіло, розслабити м’язи та покращити гнучкість. 

Запрошуємо у простір ХАБу всіх, хто прагне зробити крок до кращого самопочуття і здоров’я. Обов’язково приходьте до нас на наші майбутні зустрічі та відчуйте користь від занять!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить заняття, тренінги та вишколи в онлайн-  і офлайн-форматах. Ми й надалі плануємо навчати необхідним навичкам, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу!

До наступної зустрічі в УЖВ ХАБ Бородянка!!!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *