18 травня Українська Жіноча Варта провела вишкіл із тактичної медицини в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

“Навчайся рятувати життя в бойових умовах!” – під таким девізом пройшов вишкіл із тактичної медицини 18 травня в геокуполі УЖВ ХАБ Бородянка!

Цей захід спрямований на навчання громадян наданню першої медичної допомоги в умовах війни, для тих, хто хоче навчитися рятувати життя в екстремальних умовах.

В Україні, де загроза війни та конфліктів є невід’ємною частиною сьогоднішньої реальності, вміння правильно реагувати в екстремальних умовах є критично важливим. 

Зазвичай програма вишколу включає в себе навчання основам та принципам тактичної медицини, включаючи крововтрату, дихальні шляхи, рани та імобілізацію.

Цього разу учасники отримали чудову можливість практикувати навички в реальних стимуляційних ситуаціях, що допомогло закріпити отримані знання.

Учасниці із задоволенням приєдналися до нашого тренінгу з тактичної медицини, де навчились надавати першу допомогу в умовах війни за алгоритмом M.A.R.C.H. Цей протокол дозволяє ефективно та швидко реагувати на критичні ситуації та максимально зберегти життя поранених.

Учасники пройшли базовий чотиригодинний курс та отримали сертифікат, що підтверджує їхню здатність надавати медичну допомогу в умовах війни.

Під час тренінгу учасниці вчились надавати медичну допомогу в умовах війни. Крім того, познайомилися зі вмістом індивідуальної аптечки. Як приклад, середньостатистичний склад індивідуальної аптечки виглядає так:

   • турнікет, рекомендований СоТССС;
   • гемостатичний бинт;
   • негемостатичний бинт для тампонування;
   • давляча пов’язка (ізраїльський бандаж);
   • оклюзійні наліпки;
   • термоковдра;
   • пластир;
   • маркер;
   • бинт звичайний;
   • ножиці атравматичні;
   • рукавички;
   • за потреби можуть бути надані додаткові засоби.

Заняття провела Марія Горобець – досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ. 

Не зволікайте! Приєднуйтесь до нашого наступного тренінгу, щоб бути готовими допомагати в найскладніших ситуаціях. 

Рятуйте життя людям разом із Українською Жіночою Вартою!

Звичайно ж, долучайтеся до нашого наступного тренінгу з тактичної медицини – адже не аптечка, а людина, яка вміє нею користуватися, може врятувати життя!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн- форматах. Ми й надалі плануємо навчати необхідним навичкам, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Дякуємо за ваш інтерес та готовність навчатися новим навичкам в УЖВ ХАБ Бородянка!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *