26 квітня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід»

26 квітня 2024 року ГО «Українська Жіноча Варта» провела онлайн-зустріч із психологом на тему «Особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід».

Спікером було запрошено лікаря-психолога Ганну Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”. 

Під час зустрічі говорили про особливості комунікації з людьми, які мають бойовий досвід. Зокрема, чи знали ви, що тригер (від англ. “trigger”) – це пусковий механізм, що повертає людину  назад до пережитих подій. Небезпечними є травматичні тригери, які раптово викликають страх, паніку, апатію. Тригери бувають внутрішні, це те, що відчуває людина всередині свого тіла (думки та емоції), те, як людина почувається під час травматичних подій, тілесні відчуття. А ще є тригери зовнішні – ситуації, люди або місця, що знаходяться поза тілом і розумом людини й які нагадують про травматичну подію. Про це та багато чого іншого корисного та цікавого йшлося на вебінарі.

Наприкінці зустрічі фахівчиня відповіла на питання, які турбували жінок в межах цього заходу, та сказала присутнім слова підтримки та мотивації. 

УЖВ регулярно проводить онлайн-зустрічі з психологом. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наші наступні заходи.  


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *