Вебінар “Гендерна рівність, соціальна інклюзія, вирішення конфліктів та недискримінація”

28 лютого ГО “Українська Жіноча Варта” провела онлайн-тренінг для персоналу центру “УЖВ ХАБ Бородянка” та команди УЖВ на тему: “Гендерна рівність, соціальна інклюзія, вирішення конфліктів та недискримінація”.

Спікеркою було запрошено Марину Руденко, фахівчиню з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії. Марина співпрацює як фрілансер із багатьма європейськими проєктами з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії.

Чи знали ви, що виділяють 4 групи гендерні стереотипів:

  • стереотипи маскулінності-фемінності;
  • стереотипи професійної діяльності чоловіків і жінок, що визначаються специфікою змісту праці;
  • стереотипи поєднання сімейних і професійних ролей відповідно до статі;
  • стереотипи зовнішності чоловіків і жінок, що стосуються нормативних приписів стосовно зовнішнього вигляду та критеріїв привабливості.

Про це та багато чого іншого цікавого та корисного розповіла спікерка в межах теми “Гендерна рівність, соціальна інклюзія, вирішення конфліктів та недискримінація”.

Після теоретичної частини у присутніх була можливість задати питання, які їх цікавили, та отримати вичерпну відповідь фахівчині.

Наприкінці зустрічі жінки почули від Марини Руденко та голови ГО “Українська Жіноча Варта” Олени Білецької слова підтримки та мотивації.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Date

Лют 28 2024
Expired!

Time

10:00 am - 11:30 am

Location

Онлайн

Organizer

УЖВ