Тренінг “Організація та фінансування власного бізнесу” Бородянка

Олена Білецька в УЖВ ХАБі Бородянка, провела навчання та бізнес гру для жінок громади. Три годин гри та тренінгу в  українську версію кеш флоу “Cash Flow”пролетіли як три хвилин.

Фінансова грамотність – це запорука фінансового добробуту населення, а підвищення рівня обізнаності з фінансових питань зробить усіх нас готовими до сучасних викликів, допоможе населенню стати фінансово стійким до економічних потрясінь, навчить приймати виважені рішення та досягати фінансових цілей. Бізнес-гри та тренінг фінансової грамотності – це потужний механізм саморозвитку та освіти. 

“Cash Flow” – у перекладі з англійської “грошовий потік”. Ця гра неймовірно популярна у всьому світі. Протягом гри тренерка дала багато корисної та цікавої інформації про гроші. Крім того, присутні завдяки грі вивчали правила поводження з грошима, вчилися інвестувати та грамотно збільшувати капітал. Тренінг пройшов у позитивній, приємній та дружній атмосфері.

Наприкінці заходу ведуча Олена Білецька надала відгук і психологічну підтримку кожній з учасниць. Далі буде…

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Date

Лют 29 2024
Expired!

Time

10:00 am - 2:00 pm

Location

УЖВ хаб

Organizer

УЖВ