19 листопада, в рамках проєкту з підприємництва «Спроможна жінка — опора України» відбулась зустріч із дизайнеркою і фахівчинею із просування у соцмережах Катериною Гензерською.
Катерина надала покроковий план із налаштування таргетованої реклами власноруч.
Проєкт впроваджується ГО “Українська Жіноча Варта” за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
Таргетована реклама в Instagram – один із найпопулярніших методів отримання швидких продажів. «Target” — з англійської «ціль». Тобто, алгоритми соцмережі працюють таким чином, що при правильному налаштуванні, показують оголошення саме тим клієнтам, які зацікавлені у вашому продукті чи послузі.
Таргетована реклама не спрацює за двох умов: 1. Ваш профіль не готовий не до продажів: немає достатньої інформації про продукт, або ж вона не презентабельно подана. 2. Реклама налаштована кепсько.
Після прочитання чек-листа, другу умову ви відкинете.
Крок 1. 1. Оберіть публікацію для просування. Визначте публікацію, що має максимальний потенціал для взаємодії (наприклад, популярний допис чи рілс із новою пропозицією).
- Натисніть кнопку «Просувати допис» у вашому Instagram.
Крок 2. Налаштуйте аудиторію. Instagram запропонує два варіанти:
– Рекомендована аудиторія (автоматичні налаштування).
– Створити власну аудиторію (ви контролюєте параметри).
Якщо ви створюєте власну аудиторію, врахуйте наступне:
– Назва аудиторії. Вигадайте означення групі осіб, на яку бажаєте спрямувати продаж. Збережіть її, щоб використовувати повторно.
– Географія:
– Регіональне налаштування: охоплює аудиторію з певного міста/регіону, навіть за його межами.
– Локальне налаштування: працює для людей у радіусі вашого місцеперебування.
– Додаткові параметри (не обов’язкові, але рекомендуємо їх заповнювати завжди, адже вони конкретизують вашу цільову аудиторію і збільшують шанси на продажі):
– Стать (чоловіки/жінки).
– Вік (визначте відповідно до вашої пропозиції).
– Зацікавлення (вкажіть 3-5 ключових інтересів для максимальної точності).
Instagram підказує рівень налаштування аудиторії. Ваше завдання – досягти оптимального балансу між чіткістю та обсягом.
Крок 3. Встановіть бюджет і тривалість показу:
-
- Оберіть суму бюджету. Починайте з мінімальної для тестування. Наприклад, із 15 доларів.
- Вкажіть тривалість рекламної кампанії (1-3днів – оптимально для першого запуску).
Крок 4. Дочекайтеся перевірки реклами. Вона може тривати 3-6 годин. Instagram аналізує:
– Дотримання авторських прав.
– Відсутність порушень (агресивний чи провокативний контент).
– Оригінальність текстів і зображень.
Крок 5. Оберіть правильний час запуску.
Ваша аудиторія активна у різний час доби:
– Якщо вони заходять в Instagram увечері, запускайте рекламу в обід, щоб вона пройшла перевірку та почала покази в потрібний момент.
– Аналізуйте активність своїх підписників за статистикою профілю, аби визначити проміжок їхнього онлайн-життя.
Для початку спробуйте кілька варіантів реклами з різними налаштуваннями, щоб визначити, що працює найкраще саме для вашого бізнесу.
Запуск таргетованої реклами – це процес, що можна вдосконалювати. Чим більше ви експериментуєте й аналізуєте результати, тим ефективнішими стають ваші кампанії.
Ця публікація підготовлена ГО “Українська Жіноча Варта” за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) — це єдиний глобальний механізм, створений виключно для підтримки участі жінок у процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований представниками громадянського суспільства, урядів та ООН, є трастовим фондом, що мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного “Жінки, мир, безпека” та реалізують гуманітарну діяльність у 41 країні, що постраждали від криз.
Ukrainian Women’s Guard
SUPPORT US
Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail: [email protected]
DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/
Subscribe to our channels and pages:
https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta
https://t.me/UWguardNewsEN
https://t.me/zhinkavarta
https://t.me/uaguard
https://instagram.com/ukrainianwomens_guard