3 обов’язкові складові бізнес-плану. Тренінг Олени Пурденко

30 листопада відбулася онлайн-зустріч із тренеркою Оленою Пурденко, присвячена створенню бізнес-планів. Цей захід об’єднав учасниць проєкту «Спроможна жінка — опора України», які прагнули вдосконалити свої ідеї та зробити їх більш реалістичними й життєздатними.  

Проєкт впроваджується ГО «Українська Жіноча Варта» (УЖВ) за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва. 

У процесі скринінгу напрацювань учасниць, були виведені 3 простих кроки, які додадуть бізнес-плану цінності й потенціалу. 

Ділимося підбіркою.

    1. Спершу проаналізуйте ринок — визначте його потреби, конкуренцію та можливості. Для цього на початку достатньо озирнутись навколо й поспостерігати, які люди вже зайняли вашу нішу, а чи достатня їхня кваліфікація, чим ви відрізнятиметься та чи є взагалі попит на ваш продукт/послугу?
    2. Оцініть свої ідеї на інноваційність та адаптацію до сучасних реалій. Якщо ви хочете організувати виробництво, створіть прототип свого продукту й спробуйте знайти перших 10 покупців. Після реалізації товару, зберіть зворотній зв’язок, — ця інформація допоможе удосконалити пропозицію ще до перших серйозних інвестицій та глибше дослідити потреби ваших клієнтів.
    3. За шаблон бізнес-плану можна брати грантову заявку. Не бійтесь шукати фінансування ззовні. Наразі є багато можливостей для підприємців-початківців. 

Особливою цінністю таких зустрічей є тест-драйви бізнес-ідей учасниць. Безпечне середовище — саме те місце, де можна випробувати свої візії на міцність. Якщо у вас є бізнес-заготовка, спробуйте нею поділитись і попросіть про чесний фідбек. Повірте, така практика стане в нагоді. 

Ця публікація підготовлена ГО “Українська Жіноча Варта” за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail: [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta
https://t.me/UWguardNewsEN
https://t.me/zhinkavarta
https://t.me/uaguard
https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *