29 червня Українська Жіноча Варта провела психологічне відновлююче заняття “РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

29 червня 2024 року в нашому ХАБі відбулося унікальне заняття, яке залишило незабутні враження в усіх жінок, що його відвідали. Це було психологічне відновлююче заняття «Релакс для тіла», створене спеціально для тих, хто потребує спокою, гармонії та відновлення.

Заняття відвідали жінки різного віку та професій. У кожної з них були свої причини прийти: хтось шукав спосіб зняти стрес після напруженого робочого тижня, хтось хотів знайти внутрішній спокій, а дехто просто прагнув провести час у колі однодумців.

Заняття проводив Станіслав Носов – відомий реабілітолог із 8-річним стажем роботи, майстер спорту України. Його професійний підхід та доброзичливе ставлення одразу створили атмосферу довіри та спокою.

Жінки виконували комплекс із фітнесу, йоги та стретчингу, який допомагав зміцнити м’язи, покращити гнучкість та зняти фізичне та емоційне напруження. Вправи були розроблені таким чином, щоб їх могла виконувати будь-яка жінка, незалежно від рівня фізичної підготовки.

Найбільш очікуваною частиною заняття була релаксаційна сесія. Станіслав навчав технік дихання та медитації, які допомагали розслабитися та знайти внутрішню гармонію. У цей момент у залі панувала абсолютна тиша, лише чутно було спокійне дихання та м’яку музику.

Після завершення заняття всі жінки були сповнені позитивних емоцій та нової енергії. Вони ділилися своїми враженнями, відзначаючи, як важливо мати такі моменти для себе, особливо в умовах постійного стресу та навантаження.

Всі одностайно вирішили, що обов’язково відвідають НАСТУПНІ РЕГУЛЯРНІ ЗАНЯТТЯ ЩОВІВТОРКА ТА ЩОСУБОТИ У ЛИПНІ 2024 РОКУ. Вони зрозуміли, що такі сесії допомагають не лише зняти стрес, але й покращують загальне самопочуття, зміцнюють здоров’я та дарують можливість знайти внутрішній баланс.

Учасниці отримали справжнє джерело гармонії та спокою в наших заняттях «Релакс для тіла». Ці заняття дають не лише фізичне, але й психологічне відновлення, яке вони з нетерпінням чекають знову.

Не втрачайте можливість відчути всі переваги відновлюючого психологічного заняття «Релакс для тіла» разом із Українською Жіночою Вартою. Приходьте на наші наступні заняття і ви теж знайдете гармонію між тілом і розумом, відновите енергію та знайдете нових друзів. Ми з нетерпінням чекаємо на вас в УЖВ ХАБ Бородянка!

До зустрічі в УЖВ ХАБ Бородянка на заняття «РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА» зі Станіславом Носовим!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *