2 та 6 липня Українська Жіноча Варта провела заняття з фізичного та психоемоційного відновлення “Релакс для тіла” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Цього тижня в ХАБі відбулися чергові заняття з фізичного та психоемоційного відновлення “Релакс для тіла”. Учасниці зібралися, щоб зняти стрес, відновити внутрішній баланс та знайти гармонію між тілом і розумом. 

Основною частиною заняття були дихальні вправи, які мають величезний вплив на психоемоційний стан людини. Наші учасниці вивчали різні техніки дихання під керівництвом досвідченого спеціаліста Станіслава. Вправи допомогли розслабитися, звільнитися від негативних емоцій та напруження, а також покращити оксигенацію тіла (насичення організму киснем).

Присутні відзначали, що дихальні техніки покращують настрій, допомагають знайти внутрішній спокій та концентруватися на позитивних думках. Практика дихальних вправ стала для багатьох справжнім відкриттям, яке варто включити в своє щоденне життя.

Цього разу заняття стали незабутніми для всіх присутніх: дихальні вправи допомогли їм звільнитися від негативних емоцій та відновити внутрішній баланс. Ця невимушена атмосфера створила додатковий простір для спілкування та підтримки жінок.

Українська Жіноча Варта пишається, що заняття з фізичного та психоемоційного відновлення стало таким успішним і корисним. Уже плануються нові зустрічі, де ми продовжимо вивчати різні техніки відновлення та релаксації. 

Якщо бажаєте долучитися до наших занять “Релакс для тіла” вже цього вівторка та суботи заповніть анкету за посиланням.

Окрім фізичних вправ, на наших заняттях із відновлення ви також можете отримати ексклюзивний масаж тіла від нашого професійного реабілітолога Станіслава! 

Запрошуємо всіх, хто шукає гармонію та відновлення, приєднатися до наших занять. Відновлюйте своє тіло і душу разом з Українською Жіночою Вартою. Слідкуйте за нашими оголошеннями та не втрачайте можливість відчути переваги цих унікальних практик від Станіслава Носова, реабілітолога з 8-річним стажем. До зустрічі!

Проведення цього заходу та ця публікація стала можливою завдяки підтримці Українського Жіночого Фонду. Відповідальність за зміст інформації несе ГО УЖВ. Інформація, що представлена в дописі, не завжди відображає погляди УЖФ.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *