8 червня 2024 року Українська Жіноча Варта провела заняття з відновлення здоров’я “РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

У ХАБі громадської організації «Українська Жіноча Варта» пройшло відновлююче заняття «Релакс для тіла» з відомим реабілітологом Стасом Носовим. Воно було присвячене фізичному відновленню жінок, які пережили окупацію та опинилися в складних життєвих обставинах. Це була унікальна для учасниць можливість отримати підтримку та знайти нові сили для життя через спеціально розроблені фізичні навантаження.

Чому це важливо? Жінки, які пережили жахіття повномасштабної війни та окупацію, часто стикаються з серйозними фізичними та психологічними наслідками. Фізична активність є важливим компонентом у процесі їхнього відновлення – оскільки вона допомагає не лише відновити фізичну форму, але й покращити емоційний стан, знайти внутрішню гармонію та впевненість у собі.

Традиційно заняття розпочалися із вступного слова Станіслава Носова реабілітолога, який розповів про важливість фізичних навантажень для відновлення після травматичних подій.

Ділимось секретним комплексом вправ від УЖВ: 

  • Для підготовки тіла до подальших занять учасниці виконали легкі вправи на розігрів м’язів. Це допомагає зняти напругу та налаштуватися на позитивну хвилю.
  • Далі – комплекс вправ на розтяжку, спрямованих на покращення гнучкості та рухливості суглобів. Вони допомагають зняти м’язову напругу та поліпшити кровообіг.
  • Вправи йоги допомагають знайти внутрішній спокій та баланс, асани йоги спрямовані на зміцнення м’язів спини, покращення постави та зняття стресу.
  • На завершення дихальні вправи та медитація, для зосередження, зняття емоційного напруження та внутрішнього спокою.

Наші учасниці поділилися враженнями після відновлюючого заняття. Багато з них зазначили, що відчули значне поліпшення та покращення самопочуття після вправ. Відчуття підтримки та спільності також відіграли важливу роль у їхньому емоційному відновленні.

Цей захід ще раз підтвердив, наскільки важливо надавати комплексну допомогу жінкам, які пережили окупацію та опинились у складних життєвих обставинах. Фізичні навантаження, розроблені спеціально для їхніх потреб, стали потужним інструментом для відновлення здоров’я та емоційного стану.

Українська Жіноча Варта планує продовжувати проводити такі заходи, розширюючи програму тренувальних вправ. Відновлення через «Релакс для тіла» – це шлях до нового, кращого життя, і ми раді бачити, як наші зусилля приносять позитивні результати.

Українська Жіноча Варта вдячна всім учасницям заходу за їхню відвагу та бажання відновитися. Також висловлюємо подяку реабілітологу Станіславу Носову та команді УЖВ ХАБу Бородянка, які зробили цей захід можливим.

Вже сьогодні разом із Українською Жіночою Вартою створимо майбутнє, де кожна жінка може знайти силу і натхнення для нового початку.

До наступної зустрічі в УЖВ ХАБ Бородянка!!!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *