31 травня Українська Жіноча Варта підписала меморандум про співпрацю з БО «БФ «ОБЕРІГ ВІДРОДЖЕННЯ»

31 травня 2024 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ГО «Українська Жіноча Варта» та БО «БФ «ОБЕРІГ ВІДРОДЖЕННЯ». Цей крок знаменує новий етап у нашій спільній роботі на благо суспільства. Обидві організації об’єднують свої зусилля для реалізації спільних проєктів, спрямованих на підтримку дітей, підлітків та молоді з числа сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Меморандум передбачає обмін ресурсами, знаннями та досвідом між громадською організацією та благодійним фондом для підвищення ефективності нашої діяльності та досягнення кращих результатів.

Обидві сторони зобов’язуються підтримувати громадські ініціативи, спрямовані на покращення якості життя та розвитку громадянського суспільства в Бородянській ОТГ.

Підписання меморандуму відбулося в УЖВ ХАБі Бородянка, зібравши представників обох організацій. Під час підписання меморандуму керівники ГО «Українська Жіноча Варта» та БО «БФ «ОБЕРІГ ВІДРОДЖЕННЯ» виступили з промовами, підкресливши важливість цієї події, та висловили впевненість в успішній співпраці.

Олена Білецька, голова ГО «Українська Жіноча Варта», зазначила: «Це партнерство відкриває нові можливості для нашої діяльності та дозволить ще ефективніше допомагати тим, хто цього потребує. Разом ми зможемо досягти значно більшого!»

Костянтин Кірей, директор БО «БФ «ОБЕРІГ ВІДРОДЖЕННЯ», додав: «Ми раді об’єднати зусилля з ГО «Українська Жіноча Варта» і впевнені, що наша співпраця принесе вагомі результати. Спільно ми зможемо зробити важливі зміни у житті багатьох людей!»

Уже найближчим часом продовжуватиметься робота над наступними спільними проєктами, про які ми будемо інформувати громадськість через наші офіційні канали. Запрошуємо всіх слідкувати за новинами та долучатися до ініціатив.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *