31 травня 2024 року візит каналу «Суспільне Новини» до ГО «Українська Жіноча Варта» в УЖВ ХАБ Бородянка

Канал «Суспільне Новини» завітав до ГО «Українська Жіноча Варта», щоб висвітлити її роботу та заходи, що регулярно проводяться для жінок у ХАБі

Цей візит став чудовою можливістю показати широкий спектр діяльності, спрямованої на підтримку громади та допомогу жінкам, які пережили окупацію, полон та інші складні життєві обставини.

Традиційно,  Олена Білецька, голова ГО «Українська Жіноча Варта», провела гостям  екскурсію в УЖВ ХАБі. Також познайомила їх зі своєю командою та з особливостями діяльності організації, презентувавши сформований та облаштований відповідно до потреб жінок простір. Сьогодні ГО «Українська Жіноча Варта» налічує більше ніж 70 тисяч жінок по всьому світу, та їхня кількість впевнено зростає.

Одним із найбільш зворушливих моментів візиту стало інтерв’ю з Галиною Самчено та Юлією Самченко, які пережили окупацію. Вони поділилися своїми історіями виживання та протистояння ворогу. Їхні розповіді про мужність, стійкість та надію на краще майбутнє викликали інтерес і повагу. Місцеві жінки розповіли про труднощі, з якими стикалися, та про те, як ГО «Українська Жіноча Варта» допомогла їм знайти нові сили для життя.

Також гостей познайомили з історіями місцевих мешканок, які висвітлені в книгах проекту «Живі історії війни» авторки Ольги Фещенко. Це історії про жіночу мужність, стійкість і надію, пережиті окупацію та полон. Вони надихають багатьох і вже стали символом незламності духу!

Візит каналу «Суспільне Новини» ще раз підтвердив важливість роботи громадських організацій, таких як ГО «Українська Жіноча Варта». Зокрема, завдяки зусиллям команди УЖВ ХАБ Бородянка, підтримці та різноманітним заходам, багато людей отримують необхідну допомогу, натхнення та надію на краще майбутнє.

Ми продовжуємо працювати над створенням умов для розвитку громади, надаючи допомогу тим, хто її потребує, і проводячи заходи, які сприяють єднанню. В планах УЖВ – розширення своєї діяльності та залучення ще більшої кількості партнерів для реалізації нових проєктів.

Спільними зусиллями ми зможемо досягти значних результатів і створити краще майбутнє для України!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *