28 червня Українська Жіноча Варта провела жіночу психологічну зустріч «Матриці долі: фінансовий канал і стосунки» в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

28 червня 2024 року в обідній зоні УЖВ ХАБу Бородянка відбулась цікава подія. До нас завітала психолог-нумеролог Анна Бабаян та познайомила наших відвідувачів із захоплюючим світом чисел та їхнім впливом на життя.

У ході зустрічі детально розглянули, що сприяє фінансовому розвитку. Психолог-нумеролог поділилася знаннями про те, як впливає на фінансовий успіх позитивне мислення, особистісний розвиток, здобуття нових навичок та використання власних талантів.

Під час обговорення зосередили увагу на факторах, що можуть заважати фінансовому успіху: страхи, невпевненість у собі, негативне оточення, неправильне управління фінансами та обмежуючі переконання. Учасники дізналися, як долати ці перепони та відкривати нові можливості.

На жіночій психологічній зустрічі був представлений аналіз найбільш прибуткових професій, зокрема тих, які найбільше підходять вам відповідно до вашої матриці долі. Пані Анна надала рекомендації щодо кар’єрного розвитку та вибору професій, які можуть принести вам максимальний дохід та задоволення.

Також підказала, як визначити, який тип партнера ідеально підходить саме вам. Учасники зустрічі отримали знання про те, як визначити сумісність з партнером, а також як побудувати здорові та гармонійні стосунки.

Обговорення торкнулось питань, що може створювати труднощі в стосунках: невирішені конфлікти, нерозуміння, різні цінності та очікування. Присутні отримали поради щодо розв’язання подібних проблем та зміцнення зв’язку з партнером.

Крім того, зустріч висвітила важливість резюме в процесі працевлаштування та кар’єрного росту. Резюме – це ваш перший крок до отримання бажаної роботи. Воно дозволяє роботодавцю скласти уявлення про ваші навички, досвід та кваліфікацію. Психологиня надала рекомендації щодо написання ефективного резюме. Учасники дізналися, які деталі обов’язково слід включити: контактну інформацію, ціль резюме, досвід роботи, освіту, навички та досягнення. Також було розглянуто, чого слід уникати: надмірних деталей, неправдивої інформації, кліше та особистих даних, що не стосуються роботи.

Цей захід реалізується Українською Жіночою Вартою завдяки підтримці Українського Жіночого Фонду.

 

Українська Жіноча Варта регулярно проводить багато різних корисних та цікавих заходів в онлайн- і офлайн-форматах. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти та долучайтесь до нашого наступного заходу.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *