26 червня Українська Жіноча Варта провела казковий квест для дітей «Колобок, The Bun» в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

26 червня 2024 року наш ХАБ перетворився на справжній казковий світ! Діти зібралися на захоплюючий квест за мотивами відомої казки «Колобок».

Першою частиною нашої подорожі було занурення в чарівний світ казки «Колобок». Дітки з цікавістю переглянули знайому історію про маленький круглий хлібчик, який втік від бабусі та дідуся, зустрічав різних лісових мешканців, але, на жаль, був з’їдений хитрою лисичкою.

Після перегляду дітям запропонували розгадати загадки про головних героїв цієї казки. Це було не тільки весело, але й дуже пізнавально! Малеча з захопленням відповідала на питання та розгадувала головоломки, згадуючи події та персонажів казки.

Наступним етапом була весела танцювальна руханка на тему колобка: діти рухалися під запальну музику, зображуючи, як колобок котився по лісу, зустрічав тварин і тікав від них. Це був справжній вибух енергії та радості!

Особливим моментом квесту стала лялькова вистава англійською мовою про казку «Колобок». Усі з великим інтересом дивилися на улюблених персонажів казки та покращували свої знання англійської мови. Вони вчилися розуміти прості фрази та слова, що було не лише захопливо, але й дуже корисно.

На завершення квесту діти мали приємний сюрприз смакування напоїв із кукурудзяними паличками. Усі зібралися разом, ділилися враженнями та сміялися. Це був чудовий спосіб завершити цей вечір, наповнений веселими та пізнавальними подіями.

Наш казковий квест для дітей «Колобок, The bun» залишив у дітей безліч приємних спогадів та позитивних емоцій. З нетерпінням чекаємо на нові пригоди та квести, які допоможуть дітям дізнаватися більше про казковий світ та розвивати свої навички!

 

Українська Жіноча Варта висловлює вдячність усім, хто доєднався до цієї події. І з нетерпінням чекає вас на наступних тренінгах та вишколах в онлайн- і офлайн- форматах, які обіцяють бути не менш захоплюючими та корисними! Тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *