21 червня Українська Жіноча Варта провела урок англійської мови для дітей в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Володіння англійською мовою відкриває безліч можливостей. Це вже не просто додаткова навичка, а необхідність, яка може значно покращити якість життя.

Чому варто почати вивчати англійську мову і які переваги це приносить? Ми спробували відповісти на це запитання під час уроку англійської мови з пані Тетяною в УЖВ ХАБ Бородянка.

По-перше, вивчення англійської мови допомагає розвинути когнітивні навички, такі як пам’ять, концентрація і здатність до багатозадачності. Для дітей це особливо важливо, оскільки опанування іноземних мов сприяє загальному розвитку мозку і підвищує успішність у навчанні. Також це дозволяє підтримувати мозок у тонусі та знижує ризик когнітивних розладів у майбутньому.

По-друге, розширює культурний кругозір. Вивчення іноземної мови дозволяє глибше зрозуміти культуру інших країн. Це відкриває доступ до літератури, фільмів, музики та інших аспектів культури в оригіналі. Для дітей це може стати мотивуючим фактором, оскільки вони можуть дивитися улюблені мультфільми та читати книги мовою оригіналу.

По-третє, підвищує соціальні навички. Уроки англійської мови пройшли в групі, де діти спілкувалися між собою, виконуючи завдання в парах і групах. Це допомогло розвинути комунікативні навички, вміння працювати в команді. Діти стали більш відкритими та впевненими в собі, знайшли нових друзів.

По-четверте, особистісний розвиток. Вивчення іноземної мови – це виклик, який допомагає виходити із зони комфорту і розвивати стійкість до труднощів. Діти вчаться долати перешкоди, розвивати наполегливість і мотивацію до навчання. Отримані відчуття досягнення і самореалізації позитивно впливають на їхню самооцінку.

По-п’яте, відкриття нових можливостей для подорожей. Знання англійської мови робить подорожі більш приємними й безпечними. Можна самостійно планувати маршрути, бронювати житло, замовляти їжу і спілкуватися з місцевими жителями. Це дозволить отримати набагато глибші враження від поїздок, ніж просто слідування за екскурсійною групою.

Під час уроку з іноземної мови учасники можуть опанувати потужний інструмент, який відкриває безліч можливостей, особливо для дітей. Підвищити освітній рівень, покращити кар’єрні перспективи у майбутньому, розширити культурний кругозір, розкрити соціальні навички та особистісні якості учасників.

Крім того, УЖВ пропонує вивчати іноземні мови на спільному занятті – це може стати цікавим та корисним проведенням часу для всієї родини. Відвідування уроків разом допомагає зміцнювати сімейні стосунки, підтримувати один одного в навчанні та разом досягати нових висот.

Українська Жіноча Варта планує розпочати регулярні групові та індивідуальні уроки з англійської мови вже в липні 2024 року. Ці уроки стануть постійною традицією в УЖВ ХАБі Бородянка, де кожен може знайти нових друзів, цікавих співрозмовників та незабутнє занурення в мовне середовище. 

Головний секрет у вивченні англійської мови не потрібно витрачати свій час на вивчення слів і граматики! Вчіться думати тією мовою, яку хочете опанувати разом з Українською Жіночою Вартою!!!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *