20 червня Українська Жіноча Варта провела каністерапію “Лапка в долоньку” для мам та їхніх дітей в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Уже вкотре, матусі та їхні дітки зустрічалися з кваліфікованими кінологами й психологами Тетяною Слюсаренко та Євгенією Романенко, а також із сертифікованими песиками Джемою та Шушою для догтерапії в просторі ХАБу. Діти вивчили багато цікавого про поведінку собак і спілкування з ними. Малеча захоплено брала участь у вправах та демонстрації трюків своїх чотирилапих друзів.

Традиційно, велике зацікавлення в малят викликали спільні заняття зі своїми мамами та показ трюків чотирилапих друзів: прогулянка з собакою, гладження, гра з м’ячем і виконання базових команд. А ще була весела гра, під час якої ховали предмети для собаки, а потім діти їх шукали разом із тваринами.

Під час заходу мами та їхні дітки не лише насолодилися спілкуванням із психологами та кінологами, але й вчилися робити корисні вправи для зміцнення свого здоров’я та емоційного стану. Кожен міг побачити, як працюють сертифіковані догтерапевти і як вони можуть позитивно впливати на психоемоційний стан людини.

Мами з дітками не лише дізналися багато нового про собак та їхню поведінку, але й навчилися правильно та дбайливо поводитися з ними. Малеча брала активну участь у вправах та трюках, демонструючи своїм батькам нові знання та навички.

Не обійшлося без традиційної фотосесії, яка залишила незабутні спогади про цей день. А смачні солодощі та смаколики додали посмішок на обличчях усіх присутніх. Спілкування з тваринами принесла багато радості та користі. Цей захід став чудовим доповненням до повсякденної роботи чотирилапих психологів. Наступні зустрічі обіцяють бути ще цікавішими!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн- форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ і обов’язково долучайтесь до нашого наступного заходу!

Цей захід реалізується Українською Жіночою Вартою завдяки підтримці Українського Жіночого Фонду.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *