30 квітня Українська Жіноча Варта провела тренінг “Організація та фінансування власного бізнесу” в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

30 квітня 2024 року блискуче пройшов тренінг “Організація та фінансування власного бізнесу” в УЖВ ХАБ Бородянка. Спікеркою тренінгу була вже добре знайома нам Олена Пурденко – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри економіки та фінансів підприємства ДТЕУ.

Почала Олена з повторення пройденого матеріалу з попередніх зустрічей, а потім перейшла безпосередньо до запланованої теми заняття. Цього разу встигли розглянути багато нової інформації.

Зокрема, йшлося про бізнес-план, який є важливим інструментом для успішної реалізації проєкту або підприємства. Він допомагає ретельно продумати всі аспекти бізнесу, визначити стратегію та цілі, а також прокласти шлях до досягнення успіху.

Учасниці тренінгу закріпили, що одним із важливих етапів бізнес-планування є опис проєкту або підприємства. Для аналізу галузі та ринку, що є початковим та визначальним етапом, необхідно скласти власний детальний план збуту та маркетингу, враховуючи особливості конкурентного середовища та поведінку споживачів.

Також важливою частиною бізнес-плану є виробничий план, в якому необхідно описати всі аспекти виробництва, включаючи технологічні процеси, потужності та персонал.

Під час зустрічі учасники дізнались, що фінансові моделі та фінансовий план є ключовими елементами бізнес-плану, які допомагають оцінити фінансову ефективність проєкту та забезпечити його стабільний розвиток.

Знання про ці основи дозволяють майбутнім та чинним підприємцям створити детальний та ефективний бізнес-план, який буде слугувати основою для успішної реалізації їхнього проєкту чи підприємства.

На зустрічі спікерка наголосила, що після складання бізнес-плану важливо постійно відстежувати й аналізувати його виконання, а також вносити необхідні корективи з урахуванням змін у галузі, ринкових умов та конкурентної ситуації. Крім того, для успішної реалізації бізнес-плану важливо мати команду професіоналів із різноманітним досвідом та навичками, яка здатна працювати разом для досягнення спільних цілей. 

Наступна зустріч із Оленою Пурденко обіцяє бути ще більш насиченою та продуктивною, адже учасники разом із Оленою намітили майбутній план дій. А саме розвиток бізнесу: нові можливості та виклики, стратегії розвитку та плани на майбутнє.

Тренінг “Організація та фінансування власного бізнесу” в УЖВ ХАБ Бородянка допоміг нашим гостям отримати уявлення про організацію та фінансування власного бізнесу, познайомитись із основами ефективного управління своїм існуючим або майбутнім підприємством. 

На завершення учасниці традиційно отримали сертифікати про проходження тренінгу та закарбували цей момент не лише в пам’яті, а й на фото. Ми ж бажаємо нашим гостям розвитку їхнього бізнесу завдяки тренінгам, які ми намагаємось регулярно проводити в “УЖВ ХАБ Бородянка”!

Окремо зауважимо, що на наш тренінг завітали директор Бородянського відділу Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський разом зі своєю колегою Інною Гнатченко. Під час зустрічі вони презентували можливості співпраці з Державною службою зайнятості та наголосили на відкритість до співпраці, яка спрямована на сприяння економічному розвитку в Бородянській ОТГ. 

«Коли є робота і заробіток, людина відчуває себе соціально захищеною, а діяльність центру зайнятості завжди орієнтована на надання населенню соціальних послуг, подолання безробіття й встановлення соціального діалогу на ринку праці», – зазначили наші гості з Державної служби зайнятості!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *