30 квітня ГО “Українська Жіноча Варта” підписала Меморандум про співпрацю з Бородянським відділом Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості

З0 квітня 2024 року був зроблений важливий крок у напрямку покращення умов працевлаштування та підтримки громадських ініціатив у рамках підписання Меморандуму про співпрацю між Бородянським відділом Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості та громадської організації «Українська Жіноча Варта». Підписання відбулося в просторі “УЖВ ХАБ Бородянка”.

Меморандум передбачає обмін інформацією, спільну реалізацію проєктів та програм, спрямованих на покращення доступу до робочих місць, підвищення кваліфікації працівників та підтримку розвитку малого і середнього бізнесу в Бородянській ОТГ.

Головна мета цього партнерства полягає в створенні сприятливих умов для розвитку ефективної системи підтримки працевлаштування та покращення якості життя громадян громади.

Завдяки цьому Меморандуму очікується посилення співпраці між центром зайнятості та громадською організацією, що приведе до більш ефективних результатів у сфері працевлаштування та соціально-економічного розвитку.

Представники обох сторін висловили впевненість у позитивних наслідках цього партнерства та готовність до спільної роботи над важливими завданнями для розвитку громади, особливо в непрості часи для нашої країни.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *