28 травня Українська Жіноча Варта провела пробні уроки з іноземної мови в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

У сонячний вівторок, 28 травня, УЖВ ХАБ відкрив двері новим учасникам, які були дуже зацікавлені та з нетерпінням чекали на пробні уроки з англійської мови. Цього разу зібралася різноманітна група учасників: діти різного віку, молодь та дорослі. Всі були готові вивчати нову мову та спілкуватися один із одним. Пані Тетяна, молода та енергійна дівчина, радо привітавши всіх, провела два уроки.

Одним із основних аспектів у вивченні англійської чи будь-якої іншої мови є правильно підібрана методика. Тому пані Тетяна обрала метод Каллана (Callan Method) це повне занурення в мовне середовище, завдяки чому процес навчання проходить швидше.

Для дітей та дорослих були підготовлені цікаві уроки, присвячені розмовній практиці в режимі “питання-відповідь”. Учасники з радістю брали участь у групових завданнях, розмовляли іноземною мовою зі своїми новими друзями, що допомагало їм покращити свої мовні навички та розширити словниковий запас. Вони були в захваті від можливості вивчати щось нове та цікаве та навчились сприймати живу іноземну, вільно висловлюючись. Ученики були повністю оточені англійською мовою, від початку і до кінця уроку.

По закінченню занять усі були повні вражень та позитивних емоцій. І дійшли висновку, що ці перші пробні уроки були успішними і стали початком захоплюючої подорожі в світ іноземних мов.

Українська Жіноча Варта планує розпочати регулярні групові та індивідуальні уроки з іноземної мови в червні 2024. Ці уроки стануть постійною традицією в УЖВ ХАБі Бородянка, де кожен може знайти нових друзів, цікавих співрозмовників та незабутнє занурення в мовне середовище. 

Головний секрет у вивченні іноземної мови: не потрібно витрачати свій час на вивчення слів і граматики – вчіться думати тією мовою, яку хочете опанувати разом із Українською Жіночою Вартою!!!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *