26 травня Українська Жіноча Варта провела для дітей заняття з каністерапії «Лапка в долоньку» в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Взаємодія з собаками під час терапії було не тільки корисною для фізичного та психологічного розвитку дітей, але й викликали в них задоволення та радість від спілкування з тваринами. Це стимулює позитивні емоції та покращує настрій дітей.

Діти, які прийшли на терапію «Лапка в долоньку» відчували себе комфортно та безпечно в просторі ХАБу Бородянка завдяки кваліфікованим та сертифікованим кінологам-психологам: Тетяні Слюсаренко, Євгенії Романенко.  І звісно ж, завдяки чотирилапим сертифікованим терапевтам: Шуші, Джеммі та Лінді.

Рольові ігри з собаками також є важливою частиною каністерапії. Те, що дітки грають із собаками, виконують різноманітні вправи та завдання, допомагає малечі розвинути уяву, творчі здібності та почуття гумору.

Таким чином, під час каністерапії маленькі учасники заходу отримали знання про поведінку собак, навчилися взаємодіяти з ними, розуміти мову тіла собак, її сигнали та потреби. Це допомагає дітям покращити комунікативні навички, розвинути емпатію та соціальну адаптацію. Спілкування з собаками не тільки вчить діток взаємодіяти з тваринами, а й сприяє їхньому розвитку, соціалізації та загальному благополуччю.

Дана терапія виявляється ефективним інструментом для покращення якості життя дітей у громаді й сприяє не тільки фізичному та психологічному благополуччю, а й розвитку соціальних навичок та самооцінки.

Під кінець терапевтичного заняття, як вже традиційно прийнято в УЖВ ХАБ Бородянка, учасники фотографуватись із чотирилапими, пригощались солодощами та отримали світловідбивної наліпки «Лапка».

Бородянський ХАБ запрошує бажаючих на наступну терапію! Такі зустрічі сприяють розвитку та реабілітації підростаючого покоління.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн- форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *