11 травня Українська Жіноча Варта провела каністерапію “Лапка в долоньку” для дітей в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Суботнім ранком в УЖВ ХАБ Бородянка для всіх охочих було організовано дитяче унікальне заняття з каністерапії «Лапка в долоньку», яке сприяє позитивному психосоціальному впливу на дітей та їхніх батьків через взаємодію зі спеціально навченими собаками.

Наші маленькі відвідувачі були в захваті від пухнастих терапевтів! Каністерапія – це дуже ефективний метод відволікання дітей, які страждають від депресії або почуваються самотніми.

Під час терапії діти мали змогу поспілкуватися з собаками та дізнатися багато цікавої інформації про їхню поведінку та способи поводження з ними.

Взаємодія малечі з собаками на каністерапії сприяє нормалізації роботи нервової системи, зниженню рівня стресу та конфліктності. Вона знижує ворожість та тривожність, покращує настрій і допомагає подолати депресію, зрештою повертає любов до життя.

Для дітей каністерапія – це можливість кожного разу отримати позитивні емоції.

Каністерапію для дітей Бородянкого ОТГ проводила кваліфікована команда кінологів і психологів: Тетяна Слюсаренко та Дарія Резніченко. І звісно ж, чотирилапі сертифіковані терапевти: Челсi, Шуша, Фрея. Особливе захоплення у дітей викликала демонстрація трюків і навичок чотирилапих.

На завершення всі учасники були пригощені корисними смаколиками, що підкреслило дружню та позитивну атмосферу події. А фотографії дітей та їхніх батьків із собаками стали яскравою пам’яткою цього заходу. 

Результат зустрічі – щирі та щасливі посмішки на обличчях дітей, які пережили окупацію,. Можливість поспілкуватися з чотирма особливими друзями для них особливо цінна!

Наступного разу приходьте з дітками на наше захоплююче заняття з каністерапії в УЖВ ХАБ Бородянка!  Ви отримаєте реабілітацію, психологічну та емоційну підтримку, а також позитивну енергію від спілкування з чотирилапими друзями! До наступної зустрічі!!!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах. Тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *