7 квітня Українська Жіноча Варта провела лекції для дітей «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів»

7 квітня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела лекції для двох груп дітей «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів». В “УЖВ ХАБ Бородянка” в черговий раз завітала інструктора УЖВ Вікторія Філд із лекцію «Підвищення культури безпечної поведінки. Протимінна безпека» .

У сучасному світі, де безпека дітей є одним із головних пріоритетів, особливо важливо навчити малюків правильним та безпечним правилам поведінки. Навчання протимінної безпеки вже з дитинства допомагає створити в малечі усвідомлення про можливі небезпеки та набути навичок для їх уникнення.

“УЖВ ХАБ Бородянка” організовує спеціальні заходи з підвищення культури безпечної поведінки та протимінної безпеки, зокрема, для дітей дошкільного віку. Ці заходи проводяться в формі цікавих ігор, веселих сучасних руханок, захопливого розмальовування різних завдань із відображенням правил безпеки в разі надзвичайних ситуацій. Зокрема, ігри «Що робити, коли побачиш підозрілий предмет?», «Як відрізняти знайдені звичайні та вибухонебезпечні предмети?», «Які знаки попереджають про міни?», «Відшукай підозрілі предмети на розмальовці» та спільне фото з сертифікатами про успішне прослуховування лекції це посприяють засвоєнню важливих правил та порад.

Наша досвідчена інструкторка працює з дітьми, надаючи їм знання про те, як уникати небезпеки, як правильно реагувати на такі ситуації та як захищати себе та інших. Ми вважаємо, що формування культури безпечної поведінки змалку є ключем до здоров’я та безпеки наших маленьких громадян. Також, пані Вікторія залишила для ознайомлення інформаційні матеріали, щоб усі охочі змогли при нагоді з ними познайомитись, а ще надала відповіді на всі поставлені питання учасників заходу.

Наступного разу обов’язково долучайте до наших заходів своїх малюків. Це допомагає їм успішно соціалізуватись, стати свідомими та безпечними громадянами України!

Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні корисні навчання та тренінги. Усі охочі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах. 

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *