7 квітня Українська Жіноча Варта провела каністерапію “Лапка в долоньку” для дітей в “УЖВ ХАБ Бородянка” (фото)

7 квітня 2024 року в “УЖВ ХАБ Бородянка” пройшла каністерапія “Лапка в долоньку” для двох груп дітей.

Кваліфіковані та сертифіковані кінологи та психологи: Тетяна Слюсаренко, Марина Прокопенко, Дарія Резніченко, а також наші вже постійні четвероногі гості: Челсі, Ніка, Джем, Шуша створили для діток, які прийшли вперше на терапію «Лапка в долоньку», відчуття комфортного та безпечного перебування в просторі “УЖВ ХАБ Бородянка”.

Взаємодія з собаками під час зустрічі не лише стала корисною для фізичного та психологічного розвитку дітей, але й допомогла їм отримати задоволення та радість від спілкування з тваринами. Це стимулювало позитивні емоції та покращило настрій у дітей деокупованої бородянської громади.

Гра з собаками також стала важливою частиною каністерапії! Діти гралися з собаками, виконували різноманітні вправи та завдання, які сприяють фізичному розвитку та розвитку моторики. Така взаємодія з собаками також допомогла дітям розвити уяву, творчість та почуття гумору.

Під час доготерапії діти отримали знання про поведінку собак і навчилися взаємодіяти з ними. Вони навчилися розуміти мову тіла собак, їх сигнали та потреби. Це допомагає дітям покращити свої комунікативні навички, розвивати емпатію та вміння адаптуватись у суспільстві. Спілкування з собаками не лише навчає дітей взаємодіяти з тваринами, але й сприяє їхньому розвитку, покращенню соціальних навичок та загальному самопочуттю.

Отже, каністерапія, яка пройшла в “УЖВ ХАБ Бородянка”, виявилась ефективним інструментом для покращення якості життя дітей Бородянської ОТГ, адже вона сприяє не лише фізичному та психологічному благополуччю, але й розвитку соціальних навичок та самоповаги.

На завершені зустрічі стало вже традицією фото з тваринами, частування смаколиками та урочисте вручення подяк за участь у заході “Лапка в долоньку”.

Чекаємо наших гостей в ХАБі Бородянка на наші наступні заняття! Сподіваємось, що такі зустрічі ввійдуть до традиційних побачень та сприятимуть вихованню та реабілітації нашого підростаючого покоління!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *