6 квітня Українська Жіноча Варта провела заняття з відновлення здоров’я “РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА” в “УЖВ ХАБ Бородянка” (фото)

6 квітня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” вперше провела заняття з відновлення здоров’я “РЕЛАКС ДЛЯ ТІЛА”. Захід пройшов в “УЖВ ХАБ Бородянка”.

У народі склалась думка, що відновлення організму має бути складним. Реабілітолог із 8-річним стажем роботи, майстер спорту України Станіслав Носов показав, що це не так! У нашому ХАБі  він запропонував унікальну програму лікувальної гімнастики з елементами фітнесу, йоги та стретчингу, яка здатна допомогти в підтриманні власного здоров’я та відновлення енергії.

Очікування виправдались із перших хвилин заняття! За допомогою Станіслава Носова наші учасниці змогли теоретично та практично опанувати спеціальні вправи, спрямовані на розслаблення м’язів, покращення гнучкості та координації рухів. Це допомогло всім зняти напругу, покращити кровообіг й зняти біль у м’язах.

Лікувальна гімнастика з елементами фітнесу покращує фізичну форму, йога допомагає зосередитися та покращити гнучкість тіла й розуму, а стретчинг розтягує м’язи й покращує їхню рухливість. Тож, наші учасниці отримали чудові настанови для покращення тонусу свого тіла та навчились ефективно відновлювати свій організм для щоденної насолоди життям на всі 100%.

Запрошуємо приєднатись до нас наступного разу та дозволити собі заслужений активний відпочинок для підтримки та покращення власного здоров’я!

Українська Жіноча Варта регулярно проводить багато різних корисних та цікавих заходів в онлайн- і офлайн-форматах. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *