10 квітня Українська Жіноча Варта провела для школярів лекцію “Підвищення культури безпечної поведінки. Протимінна безпека” (фото)

10 квітня 2024 року понад вісімдесят учнів Бородянського академічного ліцею відвідали лекцію «Підвищення культури безпечної поведінки. Протимінна безпека» від ГО “Українська Жіноча Варта”. Захід провела інструкторка УЖВ Вікторія Філд.

Лекція, яку провели для учнів старших класів, була дуже корисною та інформативною. Інструкторка Вікторія надала дітям чітку інструкцію та практичні поради щодо того, як реагувати на потенційні загрози та як уникати небезпечних ситуацій, а також залишила для ознайомлення інформаційні матеріали, щоб усі охочі мали змогу при потребі з ними познайомитись або освіжити свої знання.

Учні та вчителі отримали багато корисних порад та рекомендацій. Ця зустріч допомогла слухачам поглибити свої знання про безпеку та навчитися важливим аспектам безпечного способу життя.

Лекція в Бородянському академічному ліцеї пройшла під девізом: «Попередження краще за лікування, тому пропагуємо культуру безпечної поведінки протимінної безпеки, як запоруку збереження життя та здоров’я молоді в Україні».

Наприкінці заходу присутні висловили свою вдячність Українській Жіночій Варті за цінний досвід та можливість покращити свої знання. Ми ж в свою чергу подякували нашим активним учасникам за небайдужість та бажання будувати сильну та безпечну державу!

Рекомендуємо всім учням та вчителям продовжувати приймати участь у подібних лекціях, адже це дійсно варте уваги!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *