10 березня Українська Жіноча Варта провела для дітей навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів

Під час заходу діти Бородянської громади переглянули тематичний відеоматеріал із протимінної безпеки. Він містив ключові правила та поради для дітей-першачків.

фото з власного архіву Української Жіночої Варти

На заході використовувались сучасні руханки та ігри, спрямовані на розвиток координації та швидкодії – які показали, як важливо бути швидким та уважним у випадку раптової небезпеки. Найбільше маленьким учасникам сподобалося описувати ситуації небезпеки та вирішувати їх. Так вони змогли закріпити здобуті знання з протимінної безпеки та опанувати нові навички швидкого реагування на небезпеку.

фото з власного архіву Української Жіночої Варти

Ще одним завданням було захопливе колективне малювання плакату з відображенням правил безпеки в разі надзвичайних ситуацій. Адже це чудово допомагає засвоїти новий матеріал та навчити принципам безпеки!

фото з власного архіву Української Жіночої Варти

На завершення наша інструкторка Вікторія допомогла діткам намалювати власний знак – попередження небезпеки. Це був дійсно чудовий приклад самовираження!

Завдяки лекції малеча чітко закріпили важливі правила у разі виявлення вибухонебезпечних предметів:

Стій, запам’ятай місце, де знайшов.

Відійди якомога далі.

Поклич дорослих.

Зателефонуй за номером «101».

фото з власного архіву Української Жіночої Варти

Такі заходи не лише навчають дітей важливості правильного поводження в разі надзвичайних ситуацій, але й роблять процес навчання

 

З нетерпінням чекаємо в “УЖВ ХАБ Бородянка” неповторну пані Вікторію з її сучасним професійним та цікавим підходом викладення матеріалів лекцій із безпеки. Це важливо для підготовки дітей початкових класів до ймовірних надзвичайних ситуацій!

Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні корисні навчання та тренінги. Усі охочі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *