23 березня Українська Жіноча Варта провела захід «Нумерологія в нашому житті» в “УЖВ ХАБ Бородянка” (фото)

23 березня 2024 року на території “УЖВ ХАБ Бородянка” відбулась цікава подія. До нас завітала психолог-нумеролог Анна Леонідівна Бабаян, щоб познайомити наших відвідувачів із захоплюючим світом чисел та їхнім впливом на життя.

З давніх часів люди намагаються знайти залежності впливу чисел на буденні речі: календар, час на годиннику, дата народження та інше. Вчені з усього світу доводять, що цифри та числа оточують нас у різних своїх проявах. Числам надають особливого значення й навіть пов’язують із ними вплив на долю. І саме наука нумерологія займається вивченням таємниць впливу цифр та чисел на долю людини. Кожна людина має свій набір щасливих чисел, але найбільш значущою є дата народження. З її допомогою можна спробувати дізнатися характер людини, аналізувати минуле, передбачати майбутнє та багато іншого.

Наша лекторка познайомила присутніх із одними з найпопулярнішими методиками нумерології “Таблиця Піфагора” та “Матриця долі”.

“Таблиця Піфагора” – це спосіб призначення числового значення кожній літері алфавіту. Для цього використовується таблиця, де кожна буква має своє число від 1 до 9. Цей метод дозволяє перетворювати слова або імена в числа й аналізувати їхнє значення за допомогою певних методик.

“Матриця долі” базується на особистих числах людини, таких як дата народження або ім’я. Цей метод дозволяє розкрити та проаналізувати потенціал людини, її сильні та слабкі сторони.

Пані Анна навчала слухачів самостійно вираховувати власні числа. Для цього використовувала ручні методики та автоматичні за допомогою онлайн-калькуляторів. Наостанок ведуча розповіла про інші методи нумерології, які можуть бути корисними для самопізнання та розвитку кожної особистості, а саме число долі, число розуму та інтуїції, число карми, число розвитку, число кар’єри й успіху тощо.

Сьогодні нумерологія стає цікавим та корисним інструментом для самопізнання та розвитку кожної особистості. Сподіваємось, це допоможе в майбутньому кожному учаснику наших заходів краще розуміти себе та своє оточення, а також ефективно планувати своє майбутнє з урахуванням позитивного впливу цифр, чисел та числових закономірностей.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить багато різних корисних та цікавих заходів в онлайн- і офлайн-форматах. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *